انجام پایان نامه

 

 

 

درباره ما

 

 

گروه پژوهشگران آفتاب

 

  هسته اصلی گروه پژوهشگران آفتاب، متشکل از  پنج تن از فارغ التحصیلان مقطع دکتری رشته مدیریت (گرایش های مختلف) با بیش از 7 سال سابقه درخشان دانشگاهی و تجاری در حوزه پژوهش و اهم خدمات قابل ارائه توسط گروه آفتاب به شرح ذیل می باشد:

 ·        مشاوره و همکاری در زمینه انتخاب موضوع و تدوین پایان نامه، تدوین پروپزال، طراحی پرسشنامه، تدوین مقالات ISI، ISC و علمی پژوهشی

 ·        مشاوره و همکاری در زمینه اخذ پذیرش سریع مقالات شما در ژورنال های معتبر ISI و ISC (تضمینی) در همه رشته ها

 ·        انجام تحلیل های آماری و ریاضیاتی کاملاً تخصصی با نرم افزارهای Spss، Lisrel، Amos، R، Expert Choic، Eviews، Minitab و ... و مبتنی بر آزمون های پارامتریک و ناپارامتریک، تحلیل پوششی داده ها، تصمیم گیری چند معیاره، تحلیل های چند متغیره و...

 ·        ترجمه کاملاً تخصصی و در سطح عالی مقالات و متون علمی جهت ارسال به ژورنال های معتبر بین المللی

 ·        و ...

 

شعار گروه آفتاب:

 

قیمت معقول کیفیت تضمینی پاسخگویی و عملکرد سریع

 

 

ایمیل گروه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

 (بهترین و سریعترین روش هماهنگی و ارتباط با گروه آفتاب، از طریق این آدرس ایمیل می باشد. سعی ما این است که در کمتر از 3 ساعت پاسخگوی ایمیل های واصله باشیم)

 

تماس و یا ارسال پیامک به شماره همراه: 09361370426

 

تعیین موضوع پایان نامه - تدوین پروپزال - انجام کامل پایان نامه مدیریت - کلیه گرایشها (مدیریت صنعتی - مدیریت بازرگانی - مدیریت دولتی - مدیریت کارآفرینی - مدیریت جهانگردی - مدیریت فناوری اطلاعات - مدیریت مالی- و...) - تحلیل آماری پایان نامه (spss - lisrel - amos - expert choic) - تدوین مقالات مدیریت - علمی-پژوهشی - ISI - ISC - اخذ پذیرش سریع مقالات در ژورنال های معتبر بین المللی - ترجمه تخصصی متون - ویرایش و ارتقاء پایان نامه و مقالات 

 

بازگشت به بالا

پایان نامه مدیریت

پایان نامه مدیریت

فرایند انتخاب موضوع تا دفاع نهایی از پایان نامه مدیریت در گرایش‌های مختلف، برای بیشتر سیستم های دانشگاهی در ایران تقریبا مشابه تمام سیستم های آموزش عالی دنیا  یک پروسه مشخص  و تعریف شده را در بر می گیرد. روند تهیه و ارائه پایان نامه مدیریت، فرایند چند مرحله‌ای در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری است که البته چنان دشوار است که ذهن دانشجویان را تماما معطوف به خود کرده است. به این جهت همه اساتید موظف هستند که به دانشجویان برای ارائه و انجام پایان نامه موفق در رشته های مختلف همچون مدیریت و در گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی،  مدیریت تحول،مدیریت  صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی و سایر گرایش ها کمک و راهنمایی لازم را ارائه نمایند.
مسلم است که در دانشگاه های مختلف میزان سخت گیری و کمک استادهای راهنما به دانشجویان برای انتخاب موضوع، انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت متفاوت می باشد.

در برخی موارد استاد راهنما و اساتیدی که اصطلاحا مشاور نامیده می شوند خودشان برای دانشجو موضوع پایان نامه را انتخاب کرده و سپس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، بر اساس عنوان مشخص شده اقدام به تنظیم پروپوزال مربوط به پایان نامه خود  می کنند که این کار می تواند مزایایی برای دانشجو داشته باشد که از آن جمله می توان به اطمینان یافتن از دادن صلاحیت و تایید موضوع پایان نامه توسط اساتید مربوطه اشاره نمود. البته تنظیم پروپوزال مزیت های  بسیاری دارد ولی به صورت کلی هدف از تنظیم پروپوزال را می توان داشتن نقشه راه جهت ادامه‌ی تحقیق و جلوگیری از اتلاف منابع و زمان بیشتر قبل از تایید کامل پایان نامه بیان نمود. بعد از تنظیم پروپوزال ، دانشجوی مربوطه آن را به استاد راهنمای خود ارائه می دهد و پس از تایید نهایی، اجرای پایان نامه و تحقیقات مربوطه انجام می پذیرد.

همه می دانیم که نگارش پایان نامه نیاز به تلاش زیادی دارد که این امر سختی های خودش را دارد. گروه مشاوره پژوهشگران آفتاب آماده است تا با مشاوره و آموزش به شما دانشجویان محترم شما را در این راستا یاری نماید.

خدمات ما عبارتند از :

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تعیین موضوع پایان نامه، رساله و مقاله

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تدوین فصول پایان نامه و رساله

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تدوین مقالات علمی - پژوهشی و علمی - ترویجی

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی طراحی پرسشنامه های علمی

گردآوری داده ها و انجام آنالیز های آماری

انجام آنالیز های ریاضیاتی

ویراستاری پایان نامه

ویراستاری رساله دکتری

و ترجمه متون تخصصی

 

 

با ما تماس بگیرید   09361370426

 پایان نامه مدیریت، پایان نامه مدیریت اجرایی،  پایان نامه مدیریت استراتژیک، پایان نامه مدیریت بازرگانی، پایان نامه مدیریت دولتی، پایان نامه مدیریت  منابع انسانی، پایان نامه مدیریت تحول، پایان نامه مدیریت ورزشی، پایان نامه مدیریت mba، پایان نامه مدیریت رفتار سازمانی، پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات، پایان نامه مدیریت صنعتی، پایان نامه مدیریت کارآفرینی، پایان نامه مدیریت گردشگری، پایان نامه مدیریت آموزشی